Вгору

Чи приносить користь благодійність в Україні

25.06.2013 13:57


Чи приносить користь благодійність в Україні

Благодійність –  вона включає в себе не тільки піклування про сиріт, чи матеріальну допомогу бідним, а є вкладом в майбутнє країни, в освіту та культуру держави. Це внесок в її духовно-інтелектуальний потенціал.
В Україні, так як і в кожній державі є люди з чистими та щирими душами. Вони сповнені любові до світу, та переповняються співчуттям до людей, які страждають через хворобу,  потерпають від стихійного лиха, голоду чи катастрофи. Завдяки цим душевним переживанням люди отримують сили, щоб допомагати нужденним, підтримувати їх в найважчі хвилини життя. Ці люди не жаліють свого  часу, сил та коштів, бо їм підказує серце ставати на шлях благодійності. Адже добро - це частина їхнього життя.
Україна – місце де багато покинутих дітей, бездітних, тяжкохворих старих, знедолених людей з «рваним» серцем. Згадайте, як кожного разу коли ми бачимо жебрака, опустивши погляд в землю і ніби поспішаючи ми проходимо повз. Відводимо очі від них у метро, не помічаємо біля лавочок та смітників. Чому? Невже нам соромно? Мабуть, так. Тому, що скільки б ми не віддавали у простягнені долоні грошей, менше цих людей не стає. Можливо через те, що ці люди не прагнуть вийти на вищий щабель суспільства, а може через те, що зневірились через власну трагедію, яка вщерть поламала надію на краще життя. 
Де ж тоді шукати вихід? 
Ми, люди які повинні творити майбутнє країни. І не маємо права посилатись на нашу загальнодержавну бідність та замикати цим у своїх душах чисті поривання до благодійності.
 Скільки таких, одиноких і немічних , бідних та хворих, живе поруч! То нехай наша небайдужість, щира  українська ввічлива й ненав'язливість, дістанеться їм! І нехай завжди радісно усміхаються  їхні очі. Можливо завдяки прояву цієї доброти на землі стане трішки тепліше.