Вгору

Аншлаг змагань ГО «Український Союз Кікбоксінгу» !

17.11.2015 09:52


Аншлаг змагань ГО «Український Союз Кікбоксінгу» !

Аншлаг змагань ГО «Український Союз Кікбоксінгу» !
 
     Запланований та вчасний перегляд кандидатів в збірну команду України з кікбоксингу WPKA відбувся на Кубку України в м. Харкові який проходив у легкоатлетичному манежі КЗ КДЮСШ «ХТЗ», в період 22 – 25 жовтня 2015 року. 
     Понад п’ятсот учасників з 14 областей України були представленні на великомасштабні та принципові поєдинки у всіх розділах кікбоксингу. Чому, аншлаг, тому що ГО «Український Союз Кікбоксінгу» є не заангажованою  організацією з безапеляційним суддівством, для всіх, хто бореться за перемогу, і саме головне, є лідером національно-патріотичного виховання молоді в Україні. Студенти, курсанти, школярі, юніори, юнаки, дорослі, військовослужбовці Національної гвардії України, та їх діти. Вся діяльність спрямована на становлення  сильної спортивної України.
      Командний результат: 1-е Харківська область, 2-е Київська область, 3-є Полтавська область. І всі області, котрі з честю виборювали місце серед сильних миру кікбоксингу України.
 
        В місті Харкові з 21 по 24 жовтня 2015 року у проходив «Чемпіонат України з кікбоксингу WPKA серед школярів» при сприянні Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, організатора ГО «Український Союз Кікбоксінгу» та виконавця Харківської обласної федерації ГО «Український Союз Кікбоксінгу»
        У змаганнях прийняли участь молоді спортсмени  30 клубів з 14 областей України загальною кількістю 370 кікбоксерів. За результатами виступів спортсменів-школярів місця розподілилися наступним чином: I місце - Харківська область,  II місце – Дніпропетровська область, III місце - Луганська область Потрібно також відмітити зрілість юних спортсменів, як в технічній так і в фізичній підготовці, а також відмітити, що бажання перемогти стояло на першому місті в боротьбі за звання найкращого серед юних талантів.  Рівень учасників змагань показав, що слабких областей не існує, тому хотілося б відмітити тренерів усіх областей за  їх  тяжку працю щодо вихованню сучасної Української молоді ! 
 
      Перший відкритий Кубок Національної Гвардії України з кікбоксингу WPKA серед курсантів вищих навчальних закладів НГУ, ЗСУ, ДПСУ, СБУ, ДСНСУ відбувся в місті Харкові в період з 21 по24 жовтня 2015 року. В процесі змагань пройшов перегляд сильніших курсантів навчальних закладів силових структур у кількості 67 учасників. На протязі трьох днів проходили запеклі поєдинки між спортсменами за право назвати себе справжніми захисниками Вітчизни.
     У командному заліку перше загальнокомандне місце зайняла збірна команда Харківського національного університету цивільного захисту України, на другому місці – збірна команда Харківського національного університету Міністерства внутрішніх справ України, третє місці п’єдесталу відстояла збірна команда Харківського університету повітряних сил України ім. Івана Кожедуба.
          «Боротьба і перемога Єдині ! »               
 
          Президія УСК