Вгору

Творіть добро разом з нами!

14.08.2013 17:54


Творіть добро разом з нами!

З дня у день по новинах говорять про те як хвороби підкорюють наш світ. Про те, як маленькі, невинні діти страждають від хвороб. Про те, як батьки винять себе у тому, що недостатньо заробляють, щоб оплатити лікування. Саме таким людям Український Союз Кікбоксингу допомагає – та закликає творити добро разом з нами.

         Людське життя є безцінним скарбом. Воно дається людині тільки раз, тому так хочеться якомога більше побачити, досягти, створити. Життя чогось варте тоді, коли людина залишає по собі слід. Інколи залишеним слідом є порятунок чужого життя. Врятувати життя може тільки людина із добрим серцем, такі люди зазвичай є благодійниками.

Г.С. Сковорода говорив: «Люди, будьте людяними! Це ваш перший обов'язок. Будьте такими для всіх станів, для всіх вікових категорій, для всього, що людині не чуже». Це звернення філософа залишається правдивим та актуальним в будь який час. Тому, що не має різниці з бідної сім’ї людина чи з багатої, перед хворобою всі рівні.

 Благодійність – це прояв щирої доброти, з метою допомогти людям. Вона не використовується з ціллю вигоди, а тільки з метою врятувати життя.

В світі існує тисячі благодійних організацій. Але до багатьох із них потрібно ставитись дуже обережно. Деякі матеріально ненаситні люди намагаються збагатитись на благодійності, але потрібно пам’ятати, що в світі все повертається бумерангом.

Український союз кікбоксингу бореться з фальшивими благодійними організаціями. Та допомагає тим, хто потребує цієї допомоги.

Не будьте байдужими, допоможіть врятувати життя!