Вгору

Спорт та здоров'я. Допоможемо хворим дітям

18.12.2012 01:08


Спорт та здоров'я. Допоможемо хворим дітям

         Спорт є ефективним засобом фізичного виховання. Його цінність визначається стимулюючим впливом на поширення фізичної культури серед різних верств населення. В цьому плані спорт має міжнародне значення. Але він не зводиться лише до фізичного виховання, спорт має самостійне, загальнокультурне, педагогічне, естетичне значення.Це особливостосується "великого спорту".

         Як і кожен вид спорту, кікбоксинг сприяє поліпшенню здоров’я людини. Розвиває людину як фізично, так і духовно, адже, займаючись кікбоксингом, стаєш вправним та впевненим у собі. Кікбоксинг, дуже красивий і гармонійний вид спорту.

         Кікбоксинг — це здоров’я. Але дехто не просто підтримує таким чином форму, а й прагне досягти великих успіхів у спорті.

        Національна, громадська організація «Український Союз Кікбоксінгу» славиться спортсменами найвищого класу, які на протязі багатьох років відстоюють право бути кращими серед кращих, а також поповнюють Всеукраїнську скриньку результатів. Але крім наполегливих тренувань наші спортсмени розвиваються духовно, беруть участь у багатьох  благодійних турнірах.

         На теренах чужих країн велику цінність являє собою українська діаспора, адже саме українці виділяються своєю добротою та прагненням допомогти, вони завжди були і є небайдужими до чужого лиха. Український Союз Кікбоксингу закликає усіх українців,які є не байдужі до дітей, і готові виділити трішки свого часу, допомогти благодійними пожертвами хворим дітям.

         Впродовж багатьох років меценатська діяльність вплинула на піднесення культури нашої країни, та розвиток благодійної діяльності.

         Український Союз Кікбоксингу піклується як про фізичне виховання своїх спортсменів, так і про духовне. Адже спорт- це здоров’я, а благодійність – це порятунок душі.

         Кікбоксинг - він об'єднує. Це своєрідна реабілітація душі, відволікання від дурних думок, емоційна розрядка.

         Український Союз Кікбоксингу закликає усі спортивні організації до співпраці, та проведення благодійних турнірів для збору коштів, для хворих дітей!

За співпрацею звертайтеся за контактами.