Вгору

Як стати благодійником?

14.08.2013 17:13


Як стати благодійником?

Добро – це те, чого прагне, кожна дитинка в якої сталося горе.  Тремтячі ручки, невпевнені  кроки ведуть по такому новому, та несправедливому дорослому світі. Зовсім крихітне серце та безмежно широка душа прагне любові, щастя, життя. У ті моменти коли несформовану волю ламає хвороба, в очах  людей з іскристою душею течуть сльози. Саме завдяки таким людям – від яких сяє добро, дитячі мрії про подолання хвороби – здійснюються. Ці люди – меценати та благодійники.

         Інколи люди бояться чинити добро, тому що не впевнені, що їм будуть за це вдячні. Вони не можуть просто скинути ці обмеження заради  безкорисливості, не сподіватись на вигоду. Адже від цього можна отримати велику, безмежну радість. Найщасливіші люди – ті, хто вміє допомагати іншим просто по волі душі, для них це так само природно, як дихати. Оточуючі інколи таких людей – благодійників, вважають майже святими. 

            Стати благодійником просто, якщо в тебе щирі очі  та добра душа. Чим більше таких людей, тим світ стає прекраснішим, адже саме завдяки меценатам сім’ї в яких не має коштів на лікування, можуть надіятись на порятунок. Надіятись, що в світі, ще не згас вогник добра, людяності  та довіри.

            Отже, щоб стати меценатом чи благодійником, не потрібно нових навичок та знань, а потрібно просто хотіти допомагати людям.  Адже, мабуть кожному буде приємно дізнатись, що його вклад допоміг врятувати чиєсь життя!