Вгору

Наші майстри та тренери:

За тринадцять років роботи організації спортсменам які воконали вимоги
єдиної спортивної класифікації України присвоєно звань:


Майстер спорту України - 124 спортсмени
2004 рік
1.Гуцалюк Ігор Анатолійович, Рівне, наказ № 505 від 23.02.05, посвідчення № 332
2.Ніколаєнко Тетяна Олександрівна, Нікополь, наказ № 505 від 23.02.05, посвідчення № 333
3.Лисюк Сергій Миколайович, Чернігів, наказ № 505 від 23.02.05, посвідчення № 340
4.Слободяк Ганна Ігорівна, Нікополь, наказ № 598 від 02.03.05, посвідчення № 407
2005 рік
5.Дорошенко Дмитро Сергійович, Сімферополь, наказ № 943 від 23.06.05, посвідчення № 216
6.Лабушкін Віталій Юрійович, Сімферополь, наказ № 943 від 23.06.05, посвідчення № 218
7.Шаповалов Борис Борисович, Київ, наказ №990 від 25.06.05, посвідчення № 279
8.Макушин Володимир Миколайович, Алчевськ, наказ № 2123 від 26.09.05, посвідчення № 712
9.Блудов Роман Сергійович, Харків, наказ № 2124 від 26.09.05, посвідчення № 781
2006 рік
10.Прокопенко В’ячеслав Олегович, Київ, наказ № 606 від 28.02.06, посвідчення № 312
11.Заїка Сергій Володимирович, Київ, наказ № 606 від 28.02.06, посвідчення № 313
12.Рубанов Олександр В’ячеславович, Сімферополь, наказ № 606 від 28.02.06, посвідчення № 324
13.Кудояр Віталій Олександрович, Київ, наказ № 606 від 28.02.06, посвідчення № 325
14.Якимович Олег Анатолійович, Київ , наказ № 606 від 28.02.06, посвідчення № 326
15.Вишняков Віктор Володимирович, Мелітополь, наказ № 606 від 28.02.06, посвідчення № 327
16.Примаченко Павло Олександрович, Чернігів, наказ № 606 від 28.02.06, посвідчення № 331
17.Кравчина Сергій Васильович, Красно-к, наказ № 606 від 28.02.06, посвідчення № 348
18.Радзівіло Тетяна Олександрівна, Київ, наказ № 1225 від 18.04.06, посвідчення № 611
19.Коробко Ярослав Станіславович, Кіровоград, наказ № 1225 від 18.04.06, посвідчення № 612
20.Плахотнюк Ярослава Володимирівна, Київ, наказ № 1225 від 18.04.06, посвідчення № 613
21.Ковальчук Юлія Петрівна, Обухів, наказ № 1225 від 18.04.06, посвідчення № 614
22.Ковальчук Тетяна Олександрівна, Макіївка, наказ № 1225 від 18.04.06, посвідчення № 615
23.Потапенко Ярослав Олександрович, П.Хмельницький, наказ № 1225 від 18.04.06, посвідчення № 616
24.Білокопитов Олександр Олександрович, Свердловськ, наказ № 1676 від 25.05.06, посвідчення № 720
25.Ладика Андрій Дмитрович, Львів, наказ № 3583 від 24.10.06, посвідчення № 1697
26.Циганок Денис Вікторович, Чернігів, наказ № 3721 від 02.11.06, посвідчення № 1713
2007 рік
27.Шурмільов Денис Олександрович, Запоріжжя, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення № 1225
28.Матащук Віктор Валентинович, Сімферополь, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення № 1226
29.Штепа Валерій Олегович, Алмазне, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення № 1228
30.Рильський Дмитро Леонідович, Київ, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення № 1233
31.Карлюк Богдан Миколайович, Запоріжжя, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення № 1234
32.Маленко Сергій Анатолійович, Мелітополь, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення № 1235
33.Калина Валерія Вікторівна, Дніпропетровськ, наказ № 61 від 18.01.07, посвідчення № 40
34.Олійник Віталій Володимирович, Мелітополь, наказ № 61 від 18.01.07, посвідчення № 72
35.Савченко Артем Геннадійович, Херсон, наказ № 61 від 18.01.07, посвідчення № 75
36.Куцаєв Владіслав Олександрович, Мелітополь, наказ № 61 від 18.01.07, посвідченн № 76
37.Кравченко Віталій Валерійович, Чернігів, наказ № 61 від 18.01.07, посвідчення № 78
38.Шрам Сергій Юрійович, Чернігів, наказ № 61 від 18.01.07, посвідчення № 79
39.Цибульський Олександр Вадимович, Київ, наказ № 1255 від 23.04.07, посвідчення №275
40.Соколов Олег В’ячеславович, Чернігів, наказ № 1255 від 23.04.07, посвідчення №276
41.Оганджанян М’ясник Ваганович, Сімферополь, наказ № 1255 від 23.04.07, посвідчення №277
42.Булава Віталій Сергійович, Красноармійськ, наказ № 1255 від 23.04.07, посвідчення №294
43.Оніщенко Валентина Олексіївна, Київ, наказ № 1255 від 23.04.07, посвідчення №295
44.Мартинов Андрій Юрійович, Київ, наказ № 1255 від 23.04.07, посвідчення №296
45.Муратов Руслан Маметович, Сімферополь, наказ № 1255 від 23.04.07, посвідчення №297
46.Ільгов Олександр Сергійович, Харків, наказ № 1255 від 23.04.07, посвідчення № 353
47.Семікін Володимир Юрійович, Мелітополь, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення № 1204
48.Метельов Денис Віталійович, Мелітопіль, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення № 1205
49.Гойдало Юрій Петрович, Стрий, наказ № 4108 від 20.11.07, посвідчення №1224
2008 рік
50.Агадженян Анушаван Араратович, Сімферополь, наказ № 4977 від 23.12.08, посвідчення №1683
51.Манікало Євген Вікторович, Київ, наказ № 111 від 23.02.09, посвідчення №1798
52.Полевий Андрій Вікторович, Київ, наказ № 111 від 23.02.09, посвідчення №1799
53.Романенко Олександр Володимирович, Київ, наказ № 111 від 23.02.09, посвідчення №1800
54.Самохін Олексій Олексійович, Харків, наказ № 111 від 23.02.09, посвідчення №1801
2009 рік
55.Нагорний Сергій Іванович, Київ, наказ №3324 від 22.09.09, посвідчення №3074
56. Жуков Олександр Віталійович, Київ, наказ №3324 від 22.09.09, посвідчення №3075
57. Горбань Антон Юрійович, Макіївка, наказ №3324 від 22.09.09, посвідчення №3076
58. Мантулацу Олександр Миколайович, Луганськ, наказ №3324 від 22.09.09, посвідчення №3077
59. Сухенко Микита Михайлович, Дніпропетровськ, наказ №3324 від 22.09.09, посвідчення №3078
60. Арабідзе Майя Кочівна, Дніпропетровськ, наказ №3324 від 22.09.09, посвідчення №3079
61. Артвіх Артем Ігорович, Дніпропетровськ, наказ №3324 від 22.09.09, посвідчення №309
2010 рік
62. Москаленко Олексій Віталійович, Київ, наказ №735 від 24.03.10, посвідчення №3964
63. Кроль Роман Олександрович, Рівне, наказ №735 від 24.03.10, посвідчення №3967
64. Сотін Володимир Ігорович, Мелітополь, наказ №735 від 24.03.10, посвідчення №3962
65. Бражник Ігор Леонідович, Харків, наказ №735 від 24.03.10, посвідчення №3961
66. Нікокошев Кирил Євгенійович, Харків, наказ №735 від 24.03.10, посвідчення №3961
67. Кравець Олег Олександрович, Київ, наказ №1109 від 30.04.10, посвідчення №4062
68. Малаховський Євген Олександрович,Запоріжжя, наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4400
69. Зінченко Сергій Васильович, Чернігів, наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4403
70. Кузьменко Віктор Миколайович, Чернігів, наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4404
71. Колісник В’ячеслав Володимирович, Харків,наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4401
72. Татаренков Олексій Якович, Харків, наказ №2265 від 15.07.10, посвідчення №4572
73. Величко Дмитро Станіславович, Харків, наказ №1901 від 25.06.10, посвівдчення №4402
74. Середа Роман Костянтинович, Київ, наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4405
75. Лідовській Віталій Сергійович, Дніпродзержинськ, наказ №2265 від 15.07.10, посвідчення №4574
76. Братчиков Олександр Петрович, Дніпропетровськ, наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4406
77. Овсієнко Іван Сергійович, Дніпропетровськ, наказ №2265 від 15.07.10, посвідчення №4573
78. Орлов Андрій Ігорович, Северодонецьк, наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4399
79. Сміловенко Олександр Олексійович, Свердловськ, наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4398
80. Руденко Дмитро Станіславович, Полтава, наказ №1901 від 25.06.10, посвідчення №4397
81. Шамшев Олег Миколайович, Полтава, наказ №3948 від 08.11.10, посвідчення №5208
82. Арчвадзе Артур, Київ, наказ № 735 від 24.03.10, посвідчення №3966
83. Цвік Олег Вячеславович, Київ, наказ №735 від 24.03.10, посвідчення №№3963
2011 рік
84. Шепель Олександр Олександрович, Мелітополь, наказ №101 від 19.01.11, посвідчення №5697
85. Новопашен Світлана Сергіївна, Чернігів, наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5698
86. Лощених Андрій Миколайович, Макіївка , наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5699
87. Коротченков Дмитро Сергійович, Свердловськ , наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5700
88. Кварацхелія Нана Рамінівна, Київ, наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5701
89. Романенко Олександр Юрійович, Харків, наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5706
90. Бутовська Ірина Сергіївна, Київ, наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5708
91. Зубашич Людмила Володимирівна, Київ, наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5709
92. Меланченко Євген Олегович,Нікополь, наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5710
93. Буднік Віра Сергіївна, Макіївка, наказ №101 від 19.01.11, посвідчення 5711
94. Турбар Дмитро Сергійович, Мелітополь, наказ №1361 від 21.04.11, посвідчення №6164
95. Петренко Максим Іванович, Мелітополь, наказ №.1361 від 21.04.11, посвідчення №6165
96. Савченко Максим Володимир., Мелітополь , наказ №1361 від 21.04.11, посвідчення №6167
97. Гарда Євген Сергійович, Мелітополь, наказ №1361 від 21.04.11, посвідчення №6168
98. Кожакар Роман Іванович, Київ, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6184
99. Павлюк Дмитро Андрійович, Київ, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6185
100. Тарнавська Катерина Віталіївна, Львів, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6188
101. Федорук Олексій В’ячеславович, Вінниця, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6190
102. Пашкова Оксана Юріївна, Харків, наказ № 1399 від 22.04.11, посвідчення №6191
103. Кухтін Олександр Олександрович, Харків, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6192
104. Дудяк Іван Зиновійович, Харків, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6193
105. Яровий Віталій Олексійович, Харків, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6194
106. Садрицький Сергій Анатолійович, Харків, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6195
107. Коровай Денис Валентинович, Вишгород, наказ №1399 від 22.04.11, посвідчення №6186
108. Шпак Сергій Олексійович, Вишгород, наказ № 1399 від 22.04.11, посвідчення №6187
109. Шеремет Юрій Олександрович, Полтава, наказ №1989 від 07.06.11, посвідчення №6396
110. Погорєлов Богдан Євгенович, Полтава, наказ №1989 від 07.06.11, посвідчення №6397
111. Маілов Роман Тархан Огли, Полтава, наказ №1989 від 07.06.11, посвідчення №6398
112. Шешин Костянтин Андрійович, Дніпродзерж., наказ №2095 від 13.07.11, посвідчення №6628
113. Котік Владислав Анатолійович, Дніпродзеж., наказ №2095 від 13.07.11, посвідчення №6629
114. Вискребцев Руслан Вадимович, Запоріжжя, наказ №2095 від 13.07.11, посвідчення №6630
115. Ніколаєнко Дмитро Юрійович, Коростишев, наказ №2095 від 13.07.11, посвідчення №6632
116. Зубенко Павло Костянтин., Сєверодонецьк, наказ №2095 від 13.07.11, посвідчення №6631
117. Віхров Дмитро Миколайович, Харків, наказ №2110 від 19.07.11, посвідчення №6691
118. Кнуренко Сергій Олексійович, Макієвка, наказ №2117 від 21.07.11, посвідчення №6789
119. Піскун Сергій Олегович, Київ, наказ №2117 від 21.07.11, посвідчення №6792
120. Щибря Дмитро Дмитрович, Київ, наказ №2117 від 21.07.11, посвідчення №6793
121. Бойко Володимир Олегович, Київ, наказ №2117 від 21.07.11, посвідчення №6794
121. Хачатрян Ашот Григорович, Київ, наказ №2379 від 19.10.11, посвідчення №7243
122. Заселян Дмитро Сергійович, Київ, наказ №2379 від 19.10.11, посвідчення №7244
123. Чочія Тимур Володимирович, Київ, наказ №2379 від 19.10.11, посвідчення №7245
124. Лесків Володимир Тарасович, Львів, наказ №1761 від 05.12.11, посвідчення №24

Майстер спорту України Міжнародного класу - 41 спортсмен
2004 рік

1.Полосенко Дмитро Андрійович, Київ, наказ № 3179 від 20.10.04, посвідчення № 686
2.Бойко Максим Сергійович, Київ, наказ № 3179 від 20.10.04, посвідчення № 687
3.Семенюк Юрій Володимирович, Київ, наказ № 3179 від 20.10.04, посвідчення № 685
4.Артамонов Олександр Харків, наказ № 3179 від 20.10.04, посвідчення № 692
2005 рік
5.Шабранський В’ячеслав Вікторович, Коростишев, наказ № 634 від 03.03.05, посвідчення № 861
6.Слободяк Ганна Ігорівна, Нікополь, наказ № 1312 від 19.07.05, посвідчення № 24
7.Ніколаєнко Тетяна Олександрівна, Нікополь, наказ № 1312 від 19.07.05, посвідчення № 25
8.Лисюк Сергій Миколайович, Чернігів, наказ № 1312 від 19.07.05, посвідчення № 26
10.Гуцалюк Ігор Анатолійович, Рівне, наказ № 1312 від 19.07.05, посвідчення № 43
11.Пірогов Анатолій Дмитрович, Харків, наказ № 1312 від 19.07.05, посвідчення № 44
12.Лабушкін Віталій Юрійович, АР Крим, наказ № 2181 від 28.09.05, посвідчення № 73
13.Шаповалов Борис Борисович, Київ, наказ № 2181 від 28.09.05, посвідчення № 82
2006 рік
14.Блудов Роман Сергійович, Харків, наказ № 652 від 02.03.06, посвідчення № 37
15.Власенко Роман Володимирович, Чернігів, наказ № 652 від 02.03.06, посвідчення № 38
16.Вишняков Віктор Володимирович, Мелітопіль, наказ № 1677 від 25.05.06, посвідчення № 113
17.Афінагенова Наталія Олександрівна, Чернігів, наказ № 3341 від 04.10.06, посвідчення №242
18.Плахотнюк Ярослава Володимирівна, Київ, наказ № 3341 від 04.10.06, посвідчення № 243
19.Радзівіло Тетяна Олександрівна, Київ, наказ № 3341 від 04.10.06, посвідчення № 244
20.Криворучко Катерина Вадимівна, Київ, наказ № 4300 від 21.12.06, посвідченн № 338
2007 рік
21.Дорошенко Дмитро, Сімферополь, наказ № 66 від 18.01.07, посвідчення № 28
2008 рік
22.Іванова Тетяна Юріївна, Нікополь, наказ № 84 від 18.01.08, посвідчення № 03
23.Олійник Віталій Володимирович, Мелітопіль, наказ № 84 від 18.01.08, посвідчення №04
24.Рубель Сергій Миколайович, Сімферополь, наказ № 84 від 18.01.08, посвідчення №05
2009 рік
25. Альохін Євген Володимирович, Луганськ, наказ № 3209 від 11.09.09, посвідчення №422
26. Желепа Олександр Миколайоввич, Київ, наказ № 3209 від 11.09.09, посвідчення №435
27. Євченко Олексій Вікторович, Київ, наказ № 3472 від 02.10.09, посвідчення №443
2011 рік
28. Орлов Андрій Ігорович, Сєверодонецьк, наказ №2080 від 08.07.11, посвідчення №1069
29. Лідовський Віталій Сергійович, Дніпродзерж., наказ №2080 від 08.07.11, посвідчення №1063
30. Федорук Олексій В’ячеславович, Вінниця, наказ №2080 від 08.07.11, посвідчення №1064
31. Шурмільов Денис Олександрович, Запоріжжя, наказ №2080 від 08.07.11, посвідчення №1065
32. Ломакін Олег Юрійович, Запоріжжя, наказ №2080 від 08.07.11, посвідчення №1066
33. Гарда Євген Сергійович, Запоріжжя, наказ №2080 від 08.07.11, посвідчення№1067
34. Овчинникова Олена Сергіївна, Львів, наказ №2080 від 08.07.11, посвідчення №1068
35. Юхта Іван Олександрович, Харків, наказ №2111 від 19.07.11, посвідчення №1089
36. Цвік Олег В’ячеславович, Київ, наказ №2111 від 19.07.11, посвідчення №1090
37. Павлюк Дмитро Андрійович, Київ, наказ №2111 від 19.07.11, посвідчення №1091
38. Шрам Сергій Юрійович, Чернігів, наказ №2368 від 14.10.11, посвідчення №1155
39. Кузьменко Віктор Миколайович, Чернігів, наказ №2368 від 14.10.11, посвідчення №1156
40. Маілов Роман Тархан огли, Полтава, наказ №2368 від 14.10.11, посвідчення №1157
41. Середа Роман Костянтинович, Київ, наказ №2368 від 14.10.11, посвідчення №1158

Заслужений майстер спорту України - 7 спортсменів
2008 рік
1. Полосенко Дмитро Андрійович, Київ, наказ № 3026 від 21.07.08
2. Лисюк Сергій Миколайович, Чернігів, наказ № 3026 від 21.07.08
2009 рік
3. Власенко Роман Володимирович, Чернігів, наказ № 3323 від 22.09.09, посвідчення № 325
4. Радзівіло Тетяна Олександрівна, Київ, наказ № 3895 від 04.11.09, посвідчення № 331
2011 рік
5. Альохін Євген Володимирович, Луганськ, наказ №2135 від 03.08.11, посвідчення №440
6. Євченко Олексій Юрійович, Київ, наказ №1762 від 05.12.11 посвідченя №10
7. Гуцалюк Ігор Анатолійович, Рівне

Тренерсько-викладацький склад спортивних організацій УСК налічує:
48 тренерів з вищою освітою
12 тренерів з неповною вищою освітою
та 2 тренера з середньою освітою + звання Майстер спорту України


Званням "Заслужений тренер України" нагороджено 11 наставників:
1. Сидоренко Юрій Віталійович, Чернігів, наказ № 3279 від 26.09.06, посвідчення №190
2. Дворецький Едуард Геннадійович, Київ, наказ № 2528 від 24.07.06, посвідчення №165
3. Кузнець Олександр Васильович, Київ, наказ № 2528 від 24.07.06, посвідчення №166
4. Кужельний Андрій Володимирович, Чернігів наказ № 804 від 16.03.06, посвідчення №126
5. Золотавін Олексій Олексійович, Сімферополь, наказ № 4392 від 27.12.06, посвідчення №248
6. Столяров Олександр Василійович, Запоріжжя, наказ № 3027 від 21.07.08, посвідчення №384
7. Петров Олег Євгенович, Київ, наказ № 3896 від 17.11.09, посвідчення №367
8. Володченко Олександр Анатолійович, Харків, наказ № 1666 від 24.11.11, посвідчення №05
9. Ящук Володимир Сергійович, Мелітополь, наказ № 1666 від 24.11.11, посвідчення №04
10. Сербін Андрій Юрійович, Северодонецьк
11. Орищен Микола Іванович, Свердловськ

*-в даному списку не представлені ті спортсмени та тренери, які, співпрацюючи з УСК, отримали високі звання, проте в подальшому своєю поведінкою чи діями нищили авторитет нашої організації..